Idén eddig csak két mandalát festettem, már nagyon hiányzott. Bekapcsoltam kedvenc lassú zenéimet, és élveztem a színeket, a leheletvékony, szinte lélegző selyem anyagot, a festék szétterülését… a varázslatot. A „Fénycsepp” nevet adtam neki…. fénycsepp a kozmoszban. Köszönöm. 🙂

június 28th, 2015
Vámosi Nóra
Kategória:
Címkék:


















