Egy kicsit talán túl színes lett, de mostanában elkezdtem egyre bátrabban kezelni a színeket, lehet, hogy most túl bátran kezeltem, elég lett volna kevesebb szín is bele, de már nem bánom. Ezeknek a színes mandaláknak is megvan a helyük, szerepük, és pillanatnyi színes érzéseimből most ilyen sikeredett.

február 23rd, 2012
Vámosi Nóra
Kategória:
Címkék:


















